• Slide - Pneumatyka

  Pneumatyka

  Pełna i szeroka oferta, jakość, szybkie dostawy oraz doświadczenie zdobywane od 1996 roku.

 • Napędy

  Solidne, trwałe, pozwalające budować dowolne układy.

 • Slide - Automatyka

  Automatyka

  Bardzo duży wybór komponentów, uznani producenci. Szybko rozwijający się dział produkcji manipulatorów.

Roboty

Roboty
Opis produktu:

Rok 2009 zapoczątkowaliśmy projektowaniem i produkcją wszelkiego typu końcówek robotów i manipulatorów opartych głównie na technice próżniowej ale również z wykorzystaniem chwytaków i elementów pneumatycznych.

Integratorom projektów jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasze konstrukcje są optymalizowane co do masy i gabarytów, aby zminimalizować wielkość i parametry robotów i manipulatorów wykorzystywanych do danej aplikacji, a tym samym obniżyć koszt całego projektu.

Oferujemy same końcówki robotów, bądź kompleksowe rozwiązania.

W swoich konstrukcjach preferujemy głównie sprężone powietrze jako źródło zasilania , co zapewnia dużą niezawodność oraz prostotę instalacji i konserwacji. Istnieje również możliwość wykorzystania napędów elektrycznych - zależnie od preferencji i potrzeb Odbiorcy.

Nasze urządzenia są wyposażone w elementy renomowanych firm takich jak: PIAB (Szwecja), VUOTOTECNICA (Włochy),GIMATIC (Włochy), BOSCH (Niemcy) czy PARKER (USA), które gwarantują długą i niezawodną pracę.

W naszych rozwiązaniach kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Systemy nasze wyposażone są w układy zabezpieczające wraz z sygnalizacją alarmową. Urządzenia są wykonywane pod konkretne potrzeby i zastosowania, zależnie od zapotrzebowania i wymagań Odbiorcy.

Nazwa

Masz pytanie?
Zadzwoń

(012) 276-07-70