HAHN

client

Niemiecka firma HAHN Gasfedern jest pionierem w produkcji sprężyn gazowych. Od prawie pół wieku należy do czołówki producentów w tej branży. Dzięki innowatorskim produktom i bezkompromisowej jakości stała się wiodącą na rynku pod względem designu i wykorzystanej technologii. 

Żaden inny producent z dziedziny sprężyn gazowych nie posiada tak szerokiego asortymentu jak firma HAHN Gasfedern. Spektrum produktów obejmuje sprężyny gazowe pchające, ciągnące i blokowane (w kierunku rozciągania i ściskania); systemy zwalniające; hamulce olejowe; elementy mocujące i montażowe (z różnych materiałów).

W celu uzyskania najlepszej jakości wyrobów HAHN stawia sobie najwyższe wymagania. Wszystkie towary są wdrażane, produkowane i dostarczane przy zachowaniu najwyższych rygorystycznych zasad jakości. Specjalnie wyszkoleni pracownicy nadzorują każdą fazę procesu technologicznego według podstawowych kryteriów firmy Hahn. Spełniamy normy: DIN ISO 9001, DIN ISO 14001 oraz RoHS. Firma HAHN jest członkiem stowarzyszenia EDELSTAHL Rostfrei i kładzie nacisk na wysokie standardy jakościowe przy doborze partnerów handlowych.

Od 2016 roku wraz z całą grupą SKF należy do firmy Stabilus S.A. - jednego z największych producentów sprężyn gazowych na świecie.

Powrót