Roboty

Roboty

W roku 2009 rozpoczęliśmy projektowanie i produkcję wszelkiego typu końcówek robotów i manipulatorów opartych głównie na technice próżniowej, ale również z wykorzystaniem chwytaków i elementów pneumatycznych.

Integratorom projektów jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe rozwiązania, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasze konstrukcje są optymalizowane co do masy i gabarytów, aby zminimalizować wielkość i parametry robotów i manipulatorów wykorzystywanych do danej aplikacji, a tym samym obniżyć koszt całego projektu.

Oferujemy same końcówki robotów, bądź kompleksowe rozwiązania.

W swoich konstrukcjach preferujemy głównie sprężone powietrze jako źródło zasilania , co zapewnia dużą niezawodność oraz prostotę instalacji i konserwacji. Istnieje również możliwość wykorzystania napędów elektrycznych - zależnie od preferencji i potrzeb Odbiorcy.

Nasze urządzenia są wyposażone w elementy renomowanych firm takich jak: PIAB (Szwecja), VUOTOTECNICA (Włochy), GIMATIC (Włochy), BOSCH (Niemcy), które gwarantują długą i niezawodną pracę.

W naszych rozwiązaniach kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Systemy nasze wyposażone są w układy zabezpieczające wraz z sygnalizacją alarmową. Urządzenia są wykonywane pod konkretne potrzeby i zastosowania, zależnie od zapotrzebowania i wymagań Odbiorcy.

Firmy:

O nas

Kompleksowe dostawy elementów dotyczące Sprężonego Powietrza, Próżni i Napędów oraz wybranych zagadnień dotyczących Automatyki

Kontakt

32-050 Skawina, ul.Piłsudskiego 39b

(048 12) 276-07-70

(048 12) 276-37-74

biuro@ea.krakow.pl